• Detail firmy

Potřeby pro podnikatele, s.r.o.

Základní popis

Výroba razítek, vizitek, reklamní samolepky i magnetické na auto. Tisk letáků, pozvánek, brožur, novoročenek, svatebních oznámení. Prodej kancelářských potřeb, tiskopisů, sbírek zákonů.

Adresa

Puškinovo nám. 17
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25757920
DIČ:  CZ25757920
Rok založení:  1999
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej razítek všech druhů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 320 537
Mobil: +420 603 813 518
E-mail: razitkappp@razitkappp.cz
WWW: www.razitkappp.cz

Kontaktní osoba

Jan Staněk - Jednatel

Další firmy v oboru

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.