• Detail firmy

POTISK.COM s.r.o.

Základní popis

Sítotisková tiskárna nabízí potisk firemních a reklamních triček, včetně dodání širokého sortimentu kvalitního textilu. Výroba reklamy - plakáty, cedule, výlohy. Výrobu samolepek - klasické, oboustranné, bezpečnostní. Reklamní předměty s potiskem.

Adresa

Zelený pruh 1091/111
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24800821
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

TYPY TISKU

DIGITÁLNÍ POTISK TEXTILU,EXPRESNÍ PRODUKČNÍ TISK,VELKOPLOŠNÝ TISK,SÍTOTISK

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 501 551
Telefon: +420 224 938 370
E-mail: studio@potisk.com
WWW: www.potisk.com

Kontaktní osoba

JAN MAREŠ - Jednatel

Mobil: +420 608 501 551
E-mail: mares@potisk.com
Další firmy v oboru

CZECH SPORT TRAVEL s.r.o.

Naše cestovní kancelář se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. Nabízíme zájezdy na MS v hokeji 2017, zájezd na Manchester United a Arsenal, zájezd do Monte Carla na Rolex Masters, zájezdy na Premier League a mnoho dalších dle Vašich požadavků. Sestavíme Vám zájezd přímo na míru.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.