• Detail firmy

POŠVA MARTIN

Základní popis

Projekty a návrhy - elektronika Výroba - elektronika pro řízení Výroba - elektronika pro regulaci Výroba - elektronika pro sběr a přenos dat

Adresa

Radimovická 1775/11
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70752061
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektronika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 151 863
E-mail: Martin_posva@centrum.cz
WWW: www.posva-elektro.webpark.cz
WWW: www.pom.elektro.cz

Kontaktní osoba

Martin Pošva - Majitel

Mobil: +420 777 151 863
Další firmy v oboru

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

SPELSBERG spol.s r.o.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, krabicemi na omítku, rozvaděči, plastovými průmyslovými elektroinstalačními krabicemi IP66, instalačními systémy do betonu, zásuvkovými rozvaděči, elektroměrovými skříněmi, atd. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré informace o naší společnosti. V případě potřeby nám zavolejte, rádi Vám ve všem pomůžeme.