• Detail firmy

Pošumavské včeličky spol. s r.o.

Základní popis

Výroba a prodej lesního medu.

Adresa

Měčín 24
340 12 Měčín

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29158656
DIČ:  CZ29158656

Výrobky, činnosti

Lesníí med

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 462 641
E-mail: janpintir@seznam.cz
WWW: www.sweb.cz/sumavskymed

Kontaktní osoba

Jan Pintíř - Jednatel

Další firmy v oboru

P.P.U. PLUS Sp. z o.o.

Naším cílem je poskytovat komplexní služby zákazníkům. Nabízíme značkové tuzemské výrobky a zahraniční péči o stále aktuální a kompletní sortiment výrobků dobré, stabilní kvalitu a dodání v době, dohodnutých se zákazníky, a to vždy na čas. Kvalifikovaný, kompetentní a přátelská posádka poskytuje profesionální služby a jeho znalosti jsou vždy k dispozici.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.