• Detail firmy

POSSYSTEM, s.r.o.

Základní popis

Vývoj a dodávka restauračního systému Pos Sector,který je určený pro všechny druhy gastro provozoven..dotykové pokladny,elektronická evidence tržeb.

Adresa

Sopotská 623/26
181 00 Praha 8 - Bohnice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02960427

Výrobky, činnosti

Restaurační systémy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 005 003
E-mail: info@possystem.cz
WWW: www.possystem.cz
WWW: www.possector.cz

Kontaktní osoba

JAN SMÉKAL - Jednatel

MIROSLAV VOJNA - Jednatel

Mobil: +420 776 582 229
Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.