• Detail firmy

Pospíšil Karel

Základní popis

Vyrábíme a dovážíme sladké reklamní cukrovinky, čokolády s potiskem, bonbóny, lízátka, pralinky, mint bonbóny a mnoho dalšího.

Adresa

Na louži 1310/6
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71914943

Výrobky, činnosti

čokolády s potiskem

Vyrábíme a dovážíme sladké reklamní cukrovinky, čokolády s potiskem, bonbóny, lízátka, pralinky, mint bonbóny a mnoho dalšího.

Kontaktní osoba

Karel Pospíšil - Jednatel

Mobil: 776 800 011
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.