• Detail firmy

PORTIKUS Jan Štěpán, s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba nábytku, kuchyňských linek, dveří, podlah, zábradlí, vestavěných skříní a bytových doplňků z masivu i lamina.

Adresa

Pulická 105
518 01 Dobruška

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27516130

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku, kuchyňských linek, dveří, podlah, zábradlí, vestavěných skříní a bytových doplňků z masivu i lamina.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 494 623 786
Mobil: 724 209 887
E-mail: portikus.stepan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Štěpán - Majitel

Mobil: 724 209 887
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.

Truhlářství Hejda

Naše truhlářství má dlouholetou tradici. Zaměřujeme se na výrobu klasického i atypického nábytku na zakázku. Výrobní program firmy zahrnuje okna, dveře, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, ale i jiný sortiment. Vyrábíme z masivu a dýhy, nabízíme rovněž nábytek v kombinaci dřevo + kov.