• Detail firmy

PORTAS - Luboš Jaroněk

Základní popis

Renovace dveří a zárubní, domovních dveří. Renovace schodů, obklady nových schodišť. Renovace kuchyní i nové kuchyně na míru. Dodáváme dveře PORTA DOORS: interiérové, domovní a bezpečnostní dveře. Dodáváme schodišťový systém TOPSTEP, včetně zábradlí.

Adresa

Jar. Staši 4
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15248313

Výrobky, činnosti

Renovace dveří a zárubní, domovních dveří

Renovace dveří a zárubní, domovních dveří. Renovace schodů, obklady nových schodišť. Renovace kuchyní i nové kuchyně na míru.

Kontaktní osoba

Luboš Jaroněk - Majitel

Telefon: +420 577 105 088
Mobil: +420 736 645 709
E-mail: martin.jaronek@seznam.cz
WWW: www.jaronek.portas-renovace.cz
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Jiří Havlík

Činnost firmy je zaměřena na zakázkové zámečnictví a kovovýrobu. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí a mnoho dalšího. Pracujeme s ocelovým plechem a nerezovým materiálem.