• Detail firmy

Porta Lingua, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme firemní jazykové kurzy individuální i skupinovou formou pod vedením zkušených lektorů, připravuje na FCE, CAE, CPE, STANAG, DELF, DaLF, ZD, ZdfB, ZMP. Nabízíme jazykový audit, překlady a tlumočení.

Adresa

Husitská 80/65
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27889092

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme firemní jazykové kurzy .

Nabízíme jazykový audit, překlady a tlumočení.

Kontaktní osoba

Iveta Chalupská - Jednatel

Mobil: 777 555 111
E-mail: info@portalingua.cz
WWW: www.portalingua.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.