• Detail firmy

PORSENNA STAVEBNÍ, s.r.o.

Základní popis

Nabídka výstavby nízkoenergetických a pasivních domů a projekčních práci zaměřené na dřevostavby. Dodávka a montáž vzduchotechniky

Adresa

Bystřická 522/2
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26700611

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Kontaktní údaje

Telefon: 241 734 997
Mobil: 604 241 220
E-mail: info@porsenna.cz
WWW: www.porsenna.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Křivský - Jednatel

Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.