• Detail firmy

Porcelanosa Grupo cz, s.r.o.

Základní popis

Koupelnové studio a dodavatele koupelnového zařízení. Obklady, dlažba, mozaika jsou nejrozmanitějších druhů, tvarů a velikostí. Porcelanosa Grupo se specializuje na kvalitní obklad, dlažbu, a sanitu.

Adresa

U půjčovny 953/4
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28862724
DIČ:  CZ28862724
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- obklady, dlažba, mozaika, koupelny, kuchyně, přírodní kámen, venkovní dlažba, sanita – exkluzivni koupelnové studio, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 960 023
Mobil: +420 774 009 074
Mobil: +420 774 009 075
E-mail: projects@porcelanosagrupo.cz
E-mail: info@porcelanosagrupo.cz
WWW: www.spahome.cz
WWW: porcelanosagrupo.cz

Kontaktní osoba

Natalya Bakholdina - Jednatel

Alexandr Bakholdin - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.