• Detail firmy

Porážka Nýřany s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej masa i masných výrobků.

Adresa

Bolkov 92
334 01 Bolkov

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29116171

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej masa.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 940 042
E-mail: martinkraft@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Barbora Kraftová - Jednatel

Bc. Patrik Sirový - Jednatel

Mobil: +420 606 940 042
Další firmy v oboru

PAMAPOL S.A.

Zabýváme se výrobou hotových jídel, masových konzerv, paštik, konzervované a mražené zeleniny. Vyvinuli jsme unikátní recepty, které našim produktům dodávají jedinečný charakter a díky pečlivě vybraným složkám se vyznačují výraznou chutí.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

HAMIPE s.r.o.

Dodáváme vysoce kvalitní čerstvé chlazené i mražené maso za bezkonkurenční ceny. Zavážíme Středočeský kraj a Prahu. Větší množství zavezeme i jinam. Nabízíme čerstvé i mražené kuřecí, krůtí, kachní maso porcované i vcelku, králičí stehna a hovězí maso (falešnou svíčkovou, kližku, krk atd.) vepřové maso (panenka, pečeně, krkovice, plec, bok, žebra a atd.). Ceník zašleme na požádání, tel. 777683357.