• Detail firmy

PONTI KUNČÍ, s.r.o

Základní popis

Prodáváme vybavení autodílen a autoservisů, pneuservisů nové i použité, výkup i servis, poradenství, leasing na nové stroje. Zastupujeme zn. Ravaglioli, Cormach. Zvedací zařízení, zvedáky, hevery, zouvačky, vyvažovačky pneu, nářadí Beta. Pneuservis.

Adresa

Kunčí ev.č. 56
538 21 Slatiňany

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27507882

Výrobky, činnosti

Prodáváme vybavení autodílen a autoservisů, pneuse

Prodáváme vybavení autodílen a autoservisů, pneuservisů nové i použité, výkup i servis, poradenství, leasing na nové stroje. Zastupujeme zn. Ravagliol

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 682 613
E-mail: ponti@ponti.cz
WWW: www.ponti.cz

Kontaktní osoba

Irena Němcová - Jednatel

Telefon: +420 469 682 582

Luděk Němec - Jednatel

Petr Němec - Jednatel

Další firmy v oboru

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.