• Detail firmy

PONTI KUNČÍ, s.r.o

Základní popis

Prodáváme vybavení autodílen a autoservisů, pneuservisů nové i použité, výkup i servis, poradenství, leasing na nové stroje. Zastupujeme zn. Ravaglioli, Cormach. Zvedací zařízení, zvedáky, hevery, zouvačky, vyvažovačky pneu, nářadí Beta. Pneuservis.

Adresa

Kunčí ev.č. 56
538 21 Slatiňany

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27507882

Výrobky, činnosti

Prodáváme vybavení autodílen a autoservisů, pneuse

Prodáváme vybavení autodílen a autoservisů, pneuservisů nové i použité, výkup i servis, poradenství, leasing na nové stroje. Zastupujeme zn. Ravagliol

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 682 613
E-mail: ponti@ponti.cz
WWW: www.ponti.cz

Kontaktní osoba

Irena Němcová - Jednatel

Telefon: +420 469 682 582

Luděk Němec - Jednatel

Petr Němec - Jednatel

Další firmy v oboru

VEGA TRUCKS s.r.o.

Zabýváme se servisem a pozáručním servisem nákladních automobilů a návěsů, prodáváme náhradní díly a doplňky. Měříme geometrii nákladních vozidel laserovým přístrojem. Nabízíme karosářské a lakýrnické práce. Dále vykupujeme a prodáváme nákladní vozy, tahače, vleky, dodávky a návěsy.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.