• Detail firmy

PONDIOS s.r.o.

Základní popis

Projektové práce, energetická náročnost budov a stavební fyzika. Realizace dřevostaveb s difúzně otevřenými konstrukcemi, nízkoenergetických a pasivních domů. Typové domy a individuální projekty. Rekonstrukce budov, dřevostaveb, roubených staveb.

Adresa

K Ryšánce 1591
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28941811

Výrobky, činnosti

Dřevostavby a dřevěné stavební prvky

Realizace dřevostaveb s difúzně otevřenými konstrukcemi, nízkoenergetických a pasivních domů. Rekonstrukce budov, dřevostaveb, roubených staveb.

Kontaktní údaje

E-mail: info@pondios.cz
WWW: www.pondios.cz

Kontaktní osoba

Ing. Richard Hlaváč - Jednatel

Mobil: +420 608 267 872

Kyriakos Tselidis - Jednatel

Mobil: +420 732 922 220
Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.