• Detail firmy

polyvanced GmbH - filiálka

Základní popis

Vývojové práce v oblasti plastů. Výroba, nabytí a rozprodej polyuretanu - pěnových systémů, mikrobuněčných elastomerů a jiných pěnových materiálů, jakož i výroba a rozprodej produktů z mikrobuněčných elastomerů a jiných pěnových materiálů.

Adresa

Moskevská 674
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49864262
DIČ:  CZ49864262

Výrobky, činnosti

Plast

Vývojové práce v oblasti plastů: výroba, nabytí a rozprodej polyuretanu - pěnových systémů, mikrobuněčných elastomerů a jiných pěnových materiálů, atd

Kontaktní osoba

RNDr. Bohumil Hercík

Další firmy v oboru

STANPLEX Sp. z o. o.

Zabýváme se zpracováním plastů, speciálně se zaměřujeme na plexiskla, polystyrén a PMMA. Dodáváme plastové desky ve stanovených formátech zákazníkem. V našem sortimentu hotových výrobků nabízíme např. interiérové prvky pro obchody, výrobky pro vnější a vnitřní reklamu, informační tabule, aj. Nabízíme služby v oblasti gravírování, ohýbání, řezání laserem, frézování, lepení a mnoho dalšího.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.