• Detail firmy

Polystone, s.r.o.

Základní popis

Poskytování služeb spojených s reklamou, web designem, DTP, skenováním. Tvorba webových stránek, registrace domén, grafické návrhy včetně focení.

Adresa

Fibichova 939/4
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25337921

Výrobky, činnosti

Poskytování služeb spojených s reklamou

Poskytování služeb spojených s reklamou, web designem, DTP, skenováním. Tvorba webových stránek, registrace domén, grafické návrhy včetně focení.

Kontaktní osoba

Radka Bambuchová - Jednatel

Mobil: +420 602 782 871
E-mail: ales@polystone.cz
WWW: www.fantasyfoto.cz
Další firmy v oboru

Reklama STYL - Ladislav Plaček

Grafické práce, loga, etikety, web, tisk, bannery, billboardy, letáky, katalogy, polepy, signmaking, cedule, foto, film, clip - vše pro reklamu nejen v Jihlavě a ušité Vám na míru.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

LABEL s.r.o.

Specializujeme se na polygrafickou výrobu. Nabízíme profesionální ofsetový a digitální tisk. Zhotovujeme brožury, knihy, nástěnné a stolní kalendáře, letáky, plakáty, papírové krabičky a obaly, vizitky, karty a mnoho dalšího. Realizujeme kompletní knihařské zpracování, zhotovení tiskových desek či osvit tiskových desek CTP.