• Detail firmy

POLYPRESS s.r.o.

Základní popis

Společnost Polypress s.r.o. působí v oblasti tisku a reklamy na trhu již od roku 1997. Díky online-kalkulátoru vyřizujeme zakázky pro zákazníky z celé ČR i ze zahraničí. Investujeme do nových technologií a tím zvyšujeme kvalitu našich služeb.

Adresa

Truhlářská 486/15
360 17 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26351731
DIČ:  CZ26351731
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Grafika

- logotypy, grafické návrhy tiskovin, inzerce, grafické manuály včetně překladů, fotografické práce v interiéru i exteriéru, webdesign

Kontaktní údaje

Telefon: +420 350 995 099
Mobil: +420 777 923 997
E-mail: polypress@polypress.cz
E-mail: obchod@polypress.cz
WWW: www.polypress.cz

Kontaktní osoba

Petr Vondrášek - Jednatel

Richard Šmíd - Jednatel

Daniel Werner - Jednatel

Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

FLEXAR Lucyna Małczyńska, Jacek Jastrzębski SPÓŁKA CYWILNA

FLEXAR sc nabízí flexo a knihtisk samolepicí etikety na materiály použitelné v případě: * potravinářských produktů sektoru * domácí chemii * Kosmetika * a dalších sortimentů