• Detail firmy

POLYGOS print, s.r.o.

Základní popis

Nabídka tiskových služeb, polygrafické výroby, ofsetového, knihtisku a termotisku, ražby, výseků, vazeb a kompletací. Zpracování grafiky.

Adresa

Klánova 323/27
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28225465

Výrobky, činnosti

Nabídka tiskových služeb, polygrafické výroby

Nabídka tiskových služeb, polygrafické výroby, ofsetového, knihtisku a termotisku, ražby, výseků, vazeb a kompletací. Zpracování grafiky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 214 439
Telefon: +420 224 214 440
E-mail: odbyt@polygos.cz
WWW: www.polygos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Čtrnáctý - Jednatel

Mobil: +420 602 275 014

David Čtrnáctý - Jednatel

Pobočky

POLYGOS
Husova 738
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

LCV Praha, s.r.o.

Zaměřujeme se na laserové značení, gravírování, navařování, řezání a vrtání laserem. Dodáváme CO2 lasery, vláknové lasery, lasery na svařování, lasery na navařování, lasery pro značení a gravírování či lasery pro přesné řezání a vrtání.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.