• Detail firmy

Polaris AK

Základní popis

-proverovanim pozemku,vystavovanim staveb.posudku,ocenovanim -komp.projecni{autor.opravneni-od navrhu ke kolaud.],realiz.cin.v oblasti staveb.,urbanismu,zahrad/parku,designu,scenografie,.. -realit.,develop.cin.,akviz.pozemku,zhodnoc.objektu,poz...

Adresa

Dvorecke namesti 5
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27115020

Výrobky, činnosti

POLARIS-stavebni, navrharska, realizacni spol.

architektonicka, projecni, realizacni, developerska, designerska spolecnost zajistujici komplexni cinnosti v CR/SR

Kontaktní údaje

E-mail: office@polaris.li
WWW: www.polaris.li

Kontaktní osoba

MgA. Mgr.art. Jana Stančekova - Generální ředitel

E-mail: office@polaris.li
Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

RBS stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na stavbu a pronájmem rámového lešení. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem včetně dopravy. Pronajímáme také shozy na suť, mobilní oplocení či pojízdné věže.

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.