• Detail firmy

POLANSKÝ GROUP, a.s.

Základní popis

Realizace staveb s významným podílem prací prováděných mechanizací, zemní práce velkého rozsahu, spodní stavby objektů a komunikací, kompletní demolice včetně likvidace odpadů, recyklace stavebních sutí a hornin tř. 5 až 7, sanace kontamin. lokalit.

Adresa

Přemyslova 529/11
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27633896
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace staveb s významným podílem prací

prováděných mechanizací,zemní práce velkého rozsahu,spodní stavby objektů a komunikací,kompletní demolice včetně likvidace odpadů,recyklace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 608 998
Fax: +420 323 608 998
E-mail: polansky@polansky.info
WWW: www.polansky.info

Kontaktní osoba

Lubomír Polanský - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 472 911
E-mail: polansky@polansky.info

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.