• Detail firmy

Pokrývačství Petra

Základní popis

Provádíme rekonstrukce střech - demontáž krytiny a odvoz suti. Tesařské, klempířské a zednické práce, montáž střešních oken, izolace a nátěry fasád, zateplení fasád a půdních prostor, izolace plochých střech. Poradenská činnost a zpracování rozpočtů.

Adresa

Na Výsluní 642
394 64 Počátky

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63888807

Výrobky, činnosti

Provádíme rekonstrukce střech - demontáž krytiny

Provádíme rekonstrukce střech - demontáž krytiny a odvoz suti. Tesařské, klempířské a zednické práce, montáž střešních oken, izolace a nátěry fasád,

Kontaktní osoba

Teodor Tokov - Jednatel

Telefon: +420 565 495 940
Mobil: +420 603 309 839
E-mail: tokov@pokryvacstvipetra.cz
WWW: www.pokryvacstvipetra.cz
Další firmy v oboru

VIPSTAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletních dodávky staveb dle těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Realizujeme kompletní stavby na klíč, zateplení objektů včetně střech, práce se sádrokartonem. Jsme autorizovanými prodejci Kanadských dřevodomů pro kraj Vysočina.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Střechy Svoboda a syn, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provozovnu a sklad s klempířskými systémy a zdicím materiálem máme v Červeném Hrádku. Nabízíme rovněž dopravu krytin a stavebního materiálu po celé ČR - disponujeme dvěma nákladními automobily na 24 t s hydraulickou rukou. Jsme členy "Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů".