• Detail firmy

Pokrývačství, klempířství - Šmíd, s.r.o.

Základní popis

Pokládka střešních krytin. Kompletní rekonstrukce střech na klíč. Montáž střešních oken. Poradenství a vyhotovení cenové nabídky zdarma.

Adresa

Klatovy-Štěpánovice 114
339 01 Štěpánovice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29086272
DIČ:  CZ29086272

Výrobky, činnosti

Provádíme tesařské, klempířské práce.

Pokládka střešních krytin. Kompletní rekonstrukce střech na klíč. Montáž střešních oken. Poradenství a vyhotovení cenové nabídky zdarma.

Kontaktní osoba

Karel Šmíd - Jednatel

Mobil: 603 511 522
Další firmy v oboru

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.