• Detail firmy

POKE, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se zabývá činností ve stavebně-dřevařském oboru a to převážně výrobou dřevěných příhradových vazníků se styčníkovou deskou. Nabízíme zpracování cenových nabídek a projektování vč. kompletní dodávky a montáže střešní krytiny

Adresa

Nádražní 2/1
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28273664

Výrobky, činnosti

výroba dřevěných příhradových vazníků

Kontaktní údaje

Telefon: 517 330 844
E-mail: pokesro@seznam.cz
WWW: www.poke.cz

Kontaktní osoba

Richard Hudeček - Jednatel

Mobil: 603 711 890
Další firmy v oboru

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

Miloš Janda

Tesařské, pokrývačské a klempířské práce pro oblast Tábor a okolí. Zajišťujeme kompletní realizace střech, opravy krovů a veškeré práce v oboru tesařství, pokrývačství a klempířství.