• Detail firmy

Pojišťovací makléřství INPOL a.s.

Základní popis

Poskytování služeb při vzniku a správě pojistných smluv včetně zadavatelských činností pro firmy a společnosti podnikatelské sféry.

Adresa

Bezová 1658/1
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63998599

Výrobky, činnosti

Pojištění majetku, osob, odpovědnosti

Kontaktní údaje

Telefon: +420 277 016 460
Fax: +420 277 016 485
E-mail: inpol@inpol.cz
WWW: www.pojistenimajetkuarizik.cz
WWW: www.inpol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Landa - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 332 232

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.