• Detail firmy

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o.

Základní popis

Pohřební služba: -převoz zesnulých z domu, nemocnic, sociálních ústavů -mezinárodní převozy, letecké převozy -pohřby do země, do hrobu či hrobek -zpopelnění zesnulých po celé ČR -exhumace tělesných ostatků.

Adresa

Karla Havlíčka Borovského 1020 (naproti nábytku Jamall - bývalé Vojenské správě)
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27969649
DIČ:  CZ27969649

Výrobky, činnosti

Pohřební služba:

-převoz zesnulých z domu, nemocnic, sociálních ústavů -mezinárodní převozy, letecké převozy -pohřby do země, do hrobu či hrobek -zpopelnění zesnulých

Kontaktní údaje

Fax: +420 352 624 922
E-mail: info@excelentt.cz
WWW: www.excelentt.cz

Kontaktní osoba

Valérie Bíbová - Jednatel

Mobil: +420 777 312 960
E-mail: info@excelentt.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

AuPortal s.r.o.

Specializujeme se na dovoz investičního zlata a stříbra do České republiky a na Slovensko, a to jak pro soukromé osoby, tak i pro živnostníky a majitele společností. Našimi partnery jsou přední zahraniční výrobci a dodavatelé investičního zlata a stříbra, kteří jsou v oblasti nákupu a logistiky investičního zlata a stříbra špičkovými odborníky. Dokážeme vyhovět potřebám malých i velkých investorů.