• Detail firmy

Pohoda - PZ Aleš Liber

Základní popis

Věnujeme se hlídání dětí a pořádání táborů se zaměřením pro malé skupiny dětí. Máme bohaté zkušeností s hlídáním dětí, organizací volného času dětí a mládeže i s pořádáním akcí pro děti na klíč. Nabízíme letní počítačové a kytarové tábory.

Adresa

Za Stodolou 458
252 31 Všenory

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87345714
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jednorázové hlídání dětí

Poskytujeme jednorázové hlídání dětí ve věku od 3 let. Nabízíme nárazové hlídání dětí, pro které vždy zajistíme individuální program přizpůsobený věku a zaměření Vašeho dítěte. Máme dlouholeté profesionální zkušenosti v oblasti péče o děti.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 866 315
Mobil: +420 602 395 228
E-mail: ales.liber@seznam.cz
WWW: www.pohoda-pz.cz

Kontaktní osoba

Aleš Liber - Majitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Daniela Liberová
Za Stodolou 458
252 31 Všenory

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.