• Detail firmy

Pohoda - PZ Aleš Liber

Základní popis

Věnujeme se hlídání dětí a pořádání táborů se zaměřením pro malé skupiny dětí. Máme bohaté zkušeností s hlídáním dětí, organizací volného času dětí a mládeže i s pořádáním akcí pro děti na klíč. Nabízíme letní počítačové a kytarové tábory.

Adresa

Za Stodolou 458
252 31 Všenory

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87345714
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jednorázové hlídání dětí

Poskytujeme jednorázové hlídání dětí ve věku od 3 let. Nabízíme nárazové hlídání dětí, pro které vždy zajistíme individuální program přizpůsobený věku a zaměření Vašeho dítěte. Máme dlouholeté profesionální zkušenosti v oblasti péče o děti.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 866 315
Mobil: +420 602 395 228
E-mail: ales.liber@seznam.cz
WWW: www.pohoda-pz.cz

Kontaktní osoba

Aleš Liber - Majitel

Pobočky

Daniela Liberová
Za Stodolou 458
252 31 Všenory

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

CONTRADICTION s.r.o.

Náš zrekonstruovaný statek ve Starém Kolíně nabízí tradiční a příjemné prostory vhodné pro nejrůznější firemní a společenské akce, rodinné oslavy či svatby. Zajistíme pro Vás ubytování, veškeré vybavení, catering a samozřejmě také personál. V areálu našeho statku naleznete i jízdárnu s nabídkou projížděk po okolí či mini ZOO s možností pohlazení a krmení zvířátek. Pořádáme i výlety pro školy.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.