• Detail firmy

POHLEDÁVKY & PORADENSTVÍ s.r.o.

Základní popis

VYMÁHÁNÍ A SPRÁVA POHLEDÁVEK,KONTROLA ZAMĚSTNANCŮ PŘI PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI,OCHRANA OSOB A MAJETKU.

Adresa

Hybešova 956/1
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28340981
  • Služby

Výrobky, činnosti

VYMÁHÁNÍ A SPRÁVA POHLEDÁVEK

INKASO POHLEDÁVEK,ZÁPOČTY POHLEDÁVEK,POSTOUPENÍ POHLEDÁVEK,NÁKUP POHLEDÁVEK,PRODEJ POHLEDÁVEK,KOMPENZACE POHLEDÁVEK,SOUDNÍ ŘÍZENÍ,EXEKUČNÍ ŘÍZENÍ.

Kontaktní údaje

E-mail: info@inkasodluhu.com
WWW: www.inkasodluhu.com

Kontaktní osoba

Radovan Čech - Jednatel

Mobil: +420 732 795 079
Další firmy v oboru

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

OXYLINE Sp. z o.o.

Jsme společnost, která vyrábí všechny zabezpečovacích zařízení při práci. Naše pokračující produkce zahrnuje respirátory, masky, ochranné brýle, rukavice, fólie na brýle, příslušenství pro práci ve výškách, jako jsou lana, háky, postroje, jistící soupravy, dekorační samosvorného a samosvorným. Radíme našim klientům při výběru masky. Zajišťujeme ochranu života a zdraví pracovníků.