• Detail firmy

POGARAMI s.r.o.

Základní popis

Nabízíme revitalizaci panelových domů, zateplení Vašeho domova, výměnu oken, zasklívání lodžií, nástavba sedlové - valbové střechy nástavba mansardové střechy. Také zajišťujeme vyřízení stav. povolení i úvěru zdarma, dotaci panel a zelená úsporám

Adresa

Česká 685/33
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27841219

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Nabízíme revitalizaci panelových domů, zateplení Vašeho domova, výměnu oken, zasklívání lodžií, nástavba sedlové - valbové střechy nástavba

Kontaktní osoba

Pavel Polakovič - Jednatel

Telefon: +420 556 801 117
Mobil: +420 773 959 051
E-mail: pogarami@seznam.cz
WWW: www.pogarami.cz
Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.