• Detail firmy

POGARAMI s.r.o.

Základní popis

Nabízíme revitalizaci panelových domů, zateplení Vašeho domova, výměnu oken, zasklívání lodžií, nástavba sedlové - valbové střechy nástavba mansardové střechy. Také zajišťujeme vyřízení stav. povolení i úvěru zdarma, dotaci panel a zelená úsporám

Adresa

Česká 685/33
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27841219

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Nabízíme revitalizaci panelových domů, zateplení Vašeho domova, výměnu oken, zasklívání lodžií, nástavba sedlové - valbové střechy nástavba

Kontaktní osoba

Pavel Polakovič - Jednatel

Telefon: +420 556 801 117
Mobil: +420 773 959 051
E-mail: pogarami@seznam.cz
WWW: www.pogarami.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.