• Detail firmy

PODŠKUBKA - VZT, s.r.o.

Základní popis

Vzduchotechnika, klimatizace - projekce, realizace, servis. Vyrábíme potrubí sk.I až III. Dodáváme rekuperace, teplovzdušné vytápění, filtrace.

Adresa

Partyzánská 228
686 04 Míkovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28319362
DIČ:  CZ28319362

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 671 165
Mobil: +420 603 233 543
E-mail: info@podskubka-vzt.cz
WWW: www.podskubka-vzt.cz

Kontaktní osoba

Zlatuše Podškubová - Jednatel

Ing. Dušan Podškubka - Jednatel

Další firmy v oboru

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.