• Detail firmy

Podlipný Sladký architekti, s.r.o.

Základní popis

Nabídka architektonických prací. Zajištění projektové činnosti v oblasti návrhů obytných, administrativních i veřejných staveb a designu interiérů.

Adresa

Vlašimská 1847/12,
101 00 Praha 10 - Vinohrady

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27628337

Výrobky, činnosti

Architekti

Kontaktní údaje

E-mail: info@psarchitekti.cz
WWW: www.psarchitekti.cz

Kontaktní osoba

Ing. MARTIN SLADKÝ - Jednatel

Ing. LUDĚK PODLIPNÝ - Jednatel

Mobil: +420 605 173 647
Další firmy v oboru

Ing.arch. Sekal Luboš

Zajišťujeme architektonické návrhy. Specializujeme se na kompletní zpracování stavby. Zabýváme se návrhy a realizacemi umělého osvětlení, kancelářských a obchodních interiérů či rodinných domů.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.