• Detail firmy

PODLAHY PRAHA, s.r.o.

Základní popis

Kompletní dodávka a pokládka dřevěných a laminátových plovoucích podlah, parket, DUO parket, koberců, PVC. Provádíme renovace starých parket včetně jejich podloží záklopů. Broušení a lakování. Provoz velkoobchodu podlahových krytin včetně materiálu.

Adresa

Bránická 148
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27204910

Výrobky, činnosti

Kompletní dodávka a pokládka podlah.

Provádíme renovace starých parket včetně jejich podloží záklopů. Broušení a lakování. Provoz velkoobchodu podlahových krytin včetně materiálu.

Kontaktní údaje

E-mail: podlahypraha@email.cz
WWW: www.podlahypraha.cz

Kontaktní osoba

Pavel Bašek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.