• Detail firmy

Podlahy Müller

Základní popis

Naše firma se zabývá kompletní dodávkou a realizací podlahových krytin, pokládkou koberců , PVC a přírodního linolea, montáží a dodávkou plovoucích podlah nejenom laminátových, ale i dřevěných a korkových.

Adresa

Panelová 6
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12345600

Výrobky, činnosti

kompletní dodávka a realizace podlahových krytin

Kontaktní údaje

E-mail: mullis@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Müller - Jednatel

Mobil: 775 964 821
E-mail: mullis@seznam.cz
WWW: www.podlahymuller.cz
Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.