• Detail firmy

Podlahy Eurofloor s.r.o.

Základní popis

Povrchová úprava betonu KAMENNÝ KOBEREC. Materiál je směsí epoxidů a přírodního kameniva různých zrnitostí a barev. Vhodný k úpravám jak nových tak i starých betonových ploch. Materiál je nanášen ve vrstvě 1 - 1,5cm.

Adresa

Josefa Sousedíka 1430
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28618882
DIČ:  CZ28618882
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Mramory, mramorové podlahy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 886 772
E-mail: podlahy-eu@email.cz
WWW: www.podlahy-eu.cz

Kontaktní osoba

Daniel Pekař - Jednatel

Mobil: +420 603 886 772
E-mail: d.pekar@email.cz
Další firmy v oboru

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy