• Detail firmy

Podlahy a sádrokartony Praha

Základní popis

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů a zateplování domů, montáže kazetových podhledů a sádrokartonových příček i stěn. Pokládáme koberce, PVC lina či plovoucí podlahy. Nabízíme truhlářské práce.

Adresa

Parmská 363
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69808694
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podlahy

- pokládka podlah PVC, koberů, plovoucích podlah, renovace a pokládka parket

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 171 136
E-mail: podlahyasadrokartony@seznam.cz
WWW: www.podlahyasadrokartony.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Dokoupil - Jednatel

Další firmy v oboru

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.