• Detail firmy

Podlahářství Václav Kulík

Základní popis

Podlahářství dodá kompletní sortiment dřevěných podlah včetně pružných sportovních podlah (pokládka, renovace, broušení, lakování, olejování, plovoucí podlahy, parkety). Spolupracujeme s firmami BOMA PARKET, Synteco, Schönox, Bona, Junckers, Deva

Adresa

Nový Nemojov 157
544 61 Nový Nemojov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63183196

Výrobky, činnosti

dodání kompletního sortimentu dřevěných podlah

Kontaktní údaje

E-mail: vaclav.kulik@parketykulik.cz

Kontaktní osoba

Václav Kulík - Majitel

Mobil: +420 777 943 351
E-mail: vaclav.kulik@parketykulik.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).