• Detail firmy

Jiří Hromas

Základní popis

Nabízíme veškeré podlahářské práce včetně dodávky kvalitních značkových podlahových krytin a podlahové chemie Schönox. Pokládáme a dodáváme PVC, koberce, vinyl, korek, marmoleum, parkety, laminátové a dřevěné podlahy včetně příslušenství.

Adresa

V Radešovkách 243
257 21 Poříčí nad Sázavou

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71725784

Výrobky, činnosti

Nabízíme veškeré podlahářské práce

Nabízíme veškeré podlahářské práce včetně dodávky kvalitních značkových podlahových krytin a podlahové chemie Schönox.

Kontaktní údaje

E-mail: podlaharstvihs@seznam.cz
WWW: www.podlaharstvihs.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hromas - Jednatel

Mobil: 604 512 867

František Švácha - Jednatel

Mobil: 603 851 213

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.