• Detail firmy

Poco Logo s.r.o.

Základní popis

Nabízíme tamponový tisk a sítotisk malých předmětů a malých rozměrů. Specializace na logování hotelové kosmetiky. Vaším logem opatříme i malé série.

Adresa

Hlavní 29
277 45 Úžice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02931818

Výrobky, činnosti

Tisk

Kontaktní údaje

E-mail: premek.vorac@gmail.com

Kontaktní osoba

Ing. PŘEMYSL VORÁČ, CSc., - Jednatel

Mobil: +420 777 669 275
Další firmy v oboru

LABEL s.r.o.

Specializujeme se na polygrafickou výrobu. Nabízíme profesionální ofsetový a digitální tisk. Zhotovujeme brožury, knihy, nástěnné a stolní kalendáře, letáky, plakáty, papírové krabičky a obaly, vizitky, karty a mnoho dalšího. Realizujeme kompletní knihařské zpracování, zhotovení tiskových desek či osvit tiskových desek CTP.

TISKÁRNA JDS s.r.o.

Specializujeme se na ofsetový tisk na zakázku. Zabýváme se výrobou reklamních a firemních katalogů, samopropisovacích formulářů, kroužkové vazby, plastové vazby, lepením bloků apod. Nabízíme tisk komiksů i novin a precizní ofsetový tisk letáků, prospektů, časopisů, katalogů apod. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování tiskovin, laminace tiskovin, falcování, bigování apod.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.