• Detail firmy

Počítače Teplice

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje a servisu stolních počítačů a notebooků.

Adresa

Bratislavská 2007/3
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76475701
DIČ:  CZ8104142827
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej a následný servis

- stolních počítačů, notebooků a tiskáren. Prodej spotřebního materiálu. Instalace a reinstalace operačních systémů Windows XP/Vista/7 a aplikací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 944 388
E-mail: tichypavel@seznam.cz
WWW: www.pocitaceteplice.euweb.cz

Kontaktní osoba

Bc. Pavel Tichý - Majitel

Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.