• Detail firmy

PNV FINANCIAL GROUP s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na poskytování půjček.

Adresa

Švabinského 1700/4
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27785980
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- půjčka bez prověření registru, bez dokladu o příjmu, půjčka od 50 000 Kč do 750 000 Kč, splatnost až 6 let, ručení zástavou nemovitosti (včetně družstevního bytu), možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv sankcí, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@pujckynavse.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Janhuba - Jednatel

E-mail: janhuba@pujckynavse.cz
Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.