• Detail firmy

PNEUFORM Hulín, a.s.

Základní popis

PNEUFORM Hulín, a.s. je tradičním výrobcem forem pro lisování pneumatik, kontejnerů a kompletních systémů pro vulkanizaci pneumatik

Adresa

Kroměřížská 134
768 24 Hulín

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25527762
DIČ:  CZ25527762

Výrobky, činnosti

CNC frézování

Kontaktní údaje

Telefon: 573 350 444
Fax: 573 351 614
E-mail: info@pneuform.cz
WWW: www.formy-pneumatiky-kontejnery.cz

Kontaktní osoba

Jan Bambuch - Ředitel, Předseda představenstva

Mobil: 602 727 437
Další firmy v oboru

CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.

Zabýváme se velkoprodejem hutního materiálu - ocelové svařované přesné trubky kalibrované a tažené, bezešvé trubky, uzavřené profily různých průřezů v provedení svařovaném a taženém, tažená ocel, ocel válcovaná za studena a za tepla ve svitcích nebo v tabulích.

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.