• Detail firmy

Pneuconex s.r.o.

Základní popis

Společnost podniká v oblasti prodeje a montáže pneumatik. V současné době poskytuje servisní služby spojené s osobním a nákladním pneuservisem.

Adresa

Podbabská 1112/13
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26087944
DIČ:  CZ26087944
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- pneumatiky osobní, užitkové, nákladní, zemědělské, plechové disky a ALU disky, náhradní díly do osobních automobilů včetně filtrů a oil, autokosmetika, autobaterie VARTA A BANNER, lepení bezdušových pneu, přezouvání a vyvažování, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 512 091
E-mail: pneuconex@seznam.cz
WWW: www.pneuconex.cz

Kontaktní osoba

Jan Jezbera - Jednatel

Jan Velíšek - Jednatel

Další firmy v oboru

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o.

Nabízíme služby STK. Zajišťujeme prohlídky a technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel i motocyklů a přívěsů, provádíme přestavby vozidel. Dovážíme automobily ze zahraničí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme rovněž evidenční kontroly, které se požadují při převodu vozidla. Pravidelné technické prohlídce předchází měření emisí - nechte si je změřit při návštěvě STK.

AUTODÍLNA BOHONĚK

Provozuji autoservis v Praze 8, na Karlínském náměstí. Provádím diagnostiku vozidel, klempířské a lakýrnické práce. Opravuji auta všech značek, skútry, MX moto a čtyřkolky. Zajišťuji přípravu na STK. Garantuji dodržení termínů a nabízím příznivé ceny.

René Stacho

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v Praze? Zavolejte nám. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Poradíme si s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám! Provozujeme autoservis i pneuservis.