• Detail firmy

PNEUCENTRUM P & S, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme prodej pneumatik, protektorů a disků. Provádíme uskladnění pneumatik.

Adresa

Bílina-Chudeřice 145
418 01 Chudeřice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26258986

Výrobky, činnosti

Pneumatiky, Disky

Kontaktní údaje

E-mail: pneuland@volny.cz
WWW: www.pneucentrumbilina.cz

Kontaktní osoba

Martin Procházka - Jednatel

Telefon: 417 821 587

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.