• Detail firmy

Pneucentrum HVT s.r.o.

Základní popis

Prodáváme nové pneumatiky většiny značek, FE + ALU disky. Kompletní služby pneuservisu. Uskladňujeme sezonní pneumatiky. Praxe od roku 1996. Naši partneři: Lease Plan, Credium, Škofin, Bussines Lease. Možnost platby plat.kartmi. Jsme v LYONESS.

Adresa

Holešovická tržnice, Bubenské nábřeží 306
170 04 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62957414
DIČ:  CZ62957414
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  6
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pneumatiky prodej

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 808 245
Mobil: +420 603 220 300
Fax: +420 220 807 075
E-mail: info@pneucentrum-praha.cz
E-mail: hvt@mbox.vol.cz
WWW: www.pneucentrum-praha.cz
WWW: www.hvtservis.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Vorel - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FM CAR SERVIS, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mytí osobních i nákladních automobilů. Provozujeme automyčku v Praze 5 na Smíchově, ve které Vám kromě ručního mytí nabízíme také kompletní čištění interiérů osobních i nákladních vozů a čtyřkolek. Tepujeme sedačky, aplikujeme kvalitní autokosmetiku. V neposlední řadě se věnujeme tónování autoskel, bezpečnostních skel, aplikujeme autofólie a reklamní polepy.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

René Stacho

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v Praze? Zavolejte nám. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Poradíme si s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám! Provozujeme autoservis i pneuservis.