• Detail firmy

Pneucentrum HVT s.r.o.

Základní popis

Prodáváme nové pneumatiky většiny značek, FE + ALU disky. Kompletní služby pneuservisu. Uskladňujeme sezonní pneumatiky. Praxe od roku 1996. Naši partneři: Lease Plan, Credium, Škofin, Bussines Lease. Možnost platby plat.kartmi. Jsme v LYONESS.

Adresa

Holešovická tržnice, Bubenské nábřeží 306
170 04 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62957414
DIČ:  CZ62957414
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  6
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pneumatiky prodej

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 808 245
Mobil: +420 603 220 300
Fax: +420 220 807 075
E-mail: info@pneucentrum-praha.cz
E-mail: hvt@mbox.vol.cz
WWW: www.pneucentrum-praha.cz
WWW: www.hvtservis.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Vorel - Jednatel

Další firmy v oboru

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.