• Detail firmy

Pneu Sláma

Základní popis

Provádíme pneuservis, autodiagnostiku a seřízení motorů, geometrii. Výměna olejů, filtrů, těsnění, tlumičů, spojek, řemenů, opravy převodovek, výměna výfuků a brzdových destiček. Opravy a plnění autoklimatizace. Příprava a nabídka služeb STK.

Adresa

Starobylá 881/13a
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69033897
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme pneuservis

autodiagnostiku a seřízení motorů,geometrii.Výměna olejů,filtrů,těsnění,tlumičů,spojek,řemenů,opravy převodovek,výměna výfuků a brzdových destiček.

Kontaktní údaje

Telefon: 272 917 529
Mobil: 603 276 920
E-mail: info@pneuslama.cz
WWW: www.pneuslama.cz

Kontaktní osoba

Milan Sláma - Jednatel

Mobil: 603 276 920

Blanka Trlová

Mobil: +420 603 276 920
Další firmy v oboru

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.