• Detail firmy

Pneu Praha s.r.o.

Základní popis

Pneuservis, autoservis, rovnání disků, opravy defektů i bočních průrazů pneumatik, geometrie kol.

Adresa

Zenklova 335/97
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24184918
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 734 207 550
E-mail: pneu-praha@seznam.cz
WWW: www.pneupraha.eu

Kontaktní osoba

MARTIN CHARVÁT - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav BERAN

Profesionálně vyměňujeme, opravujeme a pískujeme autoskla u všech typů vozidel. Jsme zde pro Vás 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, volejte naši nonstop linku +420 777 877 680. Garantujeme preciznost a spolupracujeme se všemi pojišťovnami.

René Stacho

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v Praze? Zavolejte nám. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Poradíme si s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám! Provozujeme autoservis i pneuservis.

Michal Šimek

Zajišťujeme pneuservisní služby pro osobní a dodávková vozidla. Provádíme montáže, demontáže, vyvažování, přezouvání a opravy pneumatik. Prodáváme pneumatiky a duše všech rozměrů i disky. Nabízíme možnost sezonního uskladnění pneumatik. Zabýváme se rovněž čištěním interiérů automobilů (od května do října). Více informací o poskytovaných službách naleznete na webových stránkách firmy.