• Detail firmy

PMZ PROJEKT , spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka projektových a inženýrských služeb v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby a provozy zpracování potravin.

Adresa

Libušská 313
142 00 Praha 4 - Písnice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41196546
DIČ:  012-41196546
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  13

Výrobky, činnosti

Projektování průmyslových a inženýrských staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 910 081
Fax: +420 261 910 045
E-mail: pmz@pmz.cz
WWW: www.pmz.cz

Kontaktní osoba

ing. Martin Rovenský - Jednatel

Mobil: +420 603 239 042
E-mail: rovensky@pmz.cz
Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!