• Detail firmy

PMP, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pronájem klubu na hudební a kulturní akce, semináře, školení, podnikové večírky a soukromé party. K dispozici je jeviště s hlavním sálem ...

Adresa

Vítězná 409
284 03 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25089196
  • Služby

Výrobky, činnosti

prostory ke školení

Kontaktní údaje

E-mail: info@planetmusic.cz
WWW: www.planetmusic.cz

Kontaktní osoba

MIROSLAV HVĚZDA - Jednatel

Mobil: +420 606 410 798

Zařazení v katalogu

Pobočky

FORES-KH s.r.o.
Vítězná 425
284 03 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Radek Pechač - Catering

Zabýváme se kompletním zajištěním cateringových služeb na rodinných i firemních akcích, leteckých dnech, dobových a městských slavnostech, menších rautech atd. Pronajímáme stánky s občerstvením, s hotovým jídlem i kebabem. Zařizujeme také zapůjčení pódia s hudebním doprovodem, samozřejmostí je profesionální ozvučení.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.