• Detail firmy

pme service, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti firemní péče o zaměstnance a jejich rodiny. Zajišťujeme hlídání dětí, firemní školky či péči o seniory a nemohoucí.

Adresa

Pobřežní 18/16
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28477642

Výrobky, činnosti

Poskytujeme služby firemní péče o zaměstnance

Poskytujeme služby v oblasti firemní péče o zaměstnance a jejich rodiny. Zajišťujeme hlídání dětí, firemní školky či péči o seniory a nemohoucí.

Kontaktní osoba

Zuzana Rambousková

Mobil: +420 739 030 628
E-mail: informace@pme-service.cz
WWW: www.pme-service.cz

Darina Doubravová - Jednatel

Mobil: +420 777 645 306
Další firmy v oboru

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.

Ing. Blanka Jindrová

Zaměřujeme se na auditorské služby v Praze. Poskytujeme komplexní služby v oboru daní a účetnictví a věnujeme se odbornému poradenství.

Ing. JIŘÍ KUDR

Provádím služby soudního znalce pro obor ekonomika. Specializuji se na oceňování podniků, cenných papírů, průmyslových práv a know how. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenství v ekonomicko-finanční oblasti. Více informací, včetně certifikátů, které vlastním, naleznete na webových stránkách firmy.