• Detail firmy

PM.ÚČTO, s.r.o.

Základní popis

Jsme účetní a poradenská společnost poskytující služby fyzickým i právnickým osobám. Našim klientům zajišťujeme vedení komplexního účetnictví a daní.

Adresa

Přišimasy 128
282 01 Český Brod

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24745057
  • Služby

Výrobky, činnosti

účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 678 844
Telefon: www.p m-u cto .cz
Telefon: pm-ucto@ sez nam .cz

Kontaktní osoba

PAVLÍNA MAJTÁNOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 739 469 573
Další firmy v oboru

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.