• Detail firmy

PM FINANCIAL s.r.o.

Základní popis

Nabízíme Vám služby z oblasti účetnictví, servisu strojů a služby technického portálu HELPtechnik.cz.

Adresa

Toužimská 661/79
197 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24659576
DIČ:  CZ24659576

Výrobky, činnosti

Účetnictví, mzdy

Divize PMF AGENTURA tvoří účetní a mzdovou kancelář se specializací na odborný recruitment v oboru účetnictví. Nabízíme zpracování účetnictví, mezd, daňových přiznání, účetní a daňové poradenství, pracovně-právní poradenství a zprostředkování práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 857 004
E-mail: helptechnik@helptechnik.cz
E-mail: info@pm-financial.eu
WWW: www.helptechnik.cz
WWW: www.pm-financial.eu

Kontaktní osoba

Firemní Péče

Mobil: +420 774 019 935

Denisa Tichá

E-mail: d.ticha@pm-financial.eu
Další firmy v oboru

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

Ing. Richard Schuh

Naše rodinná firma, jako jedna z prvních akreditovaných daňových kanceláří v ČR, zajišťuje vedení účetnictví jednoduchého i podvojného, vedení mzdové agendy a daňové poradenství. Připravíme a vypracujeme daňová přiznání, zajistíme odklad podání daňových přiznání, poskytneme veškeré daňové a účetní konzultace. Součástí nabízených služeb je rovněž zastupování klientů v daňových záležitostech.

Ing. Jaroslava Frumarová

Zabývám se komplexní službou v oblasti externího vedení účetnictví. Nabízím vedení daňové evidence, účetnictví a zpracování mezd v účetním programu Pohoda. Také Vás můžu zastoupit v jednání s FÚ, OSSZ i ZP. V neposlední řadě poskytuji finanční a daňové poradenství.